На головну

ПРО КОМПАНІЮ

 
ТОВ «Голландський корм» – лідер ринку кормів та кормових добавок, що був створений шляхом злиття відокремленої дистриб'юції кормового бізнесу компанії «Ерідон» та виробничих активів компанії Trouw Nutrition International («Трау Нутришн Інтернешнл», Нідерланди) в Україні.

На сьогоднішній день створена компанія має ряд ключових переваг:
  • виробництво кормів та концентратів (БВМД) на новому заводі, що був побудований із застосуванням технологій та обладнання компанії Ottevanger Milling Engineers («Оттевангер Міллінг Інженірс», Нідерланди) у с. Корделівка, Вінницька область

  • розробка комбікормів та концентратів проводиться голландськими спеціалістами з використанням науково-дослідної бази Trouw Nutrition та врахуванням якісних показників сировини України

  • розгалужена мережа регіональних представництв по всій території України з регіональними складами, на яких зберігається широкий спектр кормів для оперативного задоволення потреб господарств

  • технічний супровід ключових клієнтів голландськими фахівцями компанії Trouw Nutrition

  • розрахунок раціонів за допомогою корпоративної програми Trouw NutritionBOSS («БОСС»)

  • експрес-аналіз сировини та готової продукції на лабораторії MasterLab («МастерЛаб»), встановленої на заводі


Асортимент продукції, виробленої на заводі, на сьогоднішній день включає: гранульовані корми (для населення, під торговою маркою «Калинка»), концентрати (БВМД) і престартери.
 
Крім цього, з європейських заводів Trouw Nutrition імпортуються премікси, замінники молока і спеціальні продукти (підкислювачі, адсорбенти токсинів, інгібітори плісняви та грибків).
 
Компанія «Голландський корм» пропонує усім господарствам, що займаються тваринництвом в Україні, допомогу з досягнення європейських результатів приростів та розробки систем годівлі тварин.
 
Окремо слід зазначити той факт, що компанія Trouw Nutrition у своїх наукових центрах з дослідження тваринництва проводить постійний пошук та здійснює вивчення оптимальних умов утримання тварин.
 
Цим досвідом ми готові поділитися з усіма нашими клієнтами!

Вгору ↑
← Назад